Ātra informācija
| Veids: |
Biroja mēbeles |
Īpašs lietojums: |
Biroja krēsls |
Vispārēja lietošana: |
Komerciālās mēbeles |
| Materiāls: |
Metāls |
Metāla tips: |
Dzelzs |
Salocīts: |
Nē |
| Stils: |
Vadības krēsls, paceļamais krēsls, grozāmais krēsls |
Izcelsmes vieta: |
Džedzjana, Ķīna (kontinentālā daļa) |
Zīmola nosaukums: |
puisis |
| Modeļa numurs: |
Y-2888B |
Audums: |
PU |
Iepakojums un piegāde
| Sīkāka informācija par iepakojumu: | Stardand eksporta kartona kārba, viens gabals katrā kastītē |
| Piegādes informācija: | 30 dienas pēc depozīta saņemšanas |
Y-2888B Pagriežams biroja krēsls ar polsterētiem roku balstiem
| Uzņēmums | Anji Guyou Furniture Co., LTD |
| Modelis | Y-2888B |
| Materiāls | Priekšpusē PU, aizmugurē un sānos PVC |
| Apraksts | biroja krēsls ar augstu atzveltni |
| Roku balsts | lpp |
| Putekļu vāks | 3 kārtas .plastmasa |
| Bāze | neilona pamatne |
| Castor | plastmasas |
| Gāzes lifts stiept | 100 mm |
| Sēdekļa platums | 53 cm |
| sēdekļa dziļums | 52 cm |
| sēdekļa augstums | 44,5-54,5 cm |
| muguras platums | 50,5 cm |
| muguras augstums |
64 cm |
| N.W/G.W |
16/17.5KGS |
| Kartona izmērs | L izmērs |
| Iepakošana | 1 gab./ctn, brūna kastīte |
| Notiek daudzuma/konteinera ielāde | 160/20'360/40' .425/40HQ |
| Maksājums | T/T (30% depozīts, atlikums pret B/L kopiju) |
| Piegādes laiks | 30 dienas pēc depozīta saņemšanas |
| Iekraušanas ports | Šanhaja VAI Ningbo, Ķīna |


Produkta apraksts:
1.Augstas kvalitātes moderns ādas nolaižams vadītāja krēsls
2. Skaisti polsterēts un īpaši mīksts spilvens
3. Ideāli piemērots vadītājam, izpilddirektoram, priekšsēdētājam, direktoram
4.Daudzfunkcionāls mehānisms
5.Sēdekļa augstuma regulēšana un bloķēšana/noliekšana
6.Sudraba krāsā krāsots roku balsts ar ādas apvalku
7,350 mm sudraba krāsota neilona pamatne
8. Lieljaudas PU ritentiņi
Funkcijas:
1,360 grādu pagriešanas funkcija.
2. Augstas kvalitātes luksusa PU āda ar pārstrādi.
3. Jostas atbalsts .
4. mīksts dizains
5. Laba izturība ar elpas spēju.
6. Viegli tīrāms.
7. Spēcīga 5 riteņu-riteņu bāze.
8.stabila struktūra







Populāri tagi: y-2888b šarnīrsavienojuma pu biroja krēsls ar polsterētiem roku balstiem, Ķīna y-2888b vidējā atzveltne grozāms pu biroja krēsls ar polsterētiem roku balstiem ražotāji, piegādātāji, rūpnīca














