Ātra informācija
Tips: Biroja mēbeles
Īpašs lietojums: biroja krēsls
Vispārēja pielietošana: komerciālas mēbeles
Materiāls: Metāls
Metāla tips: dzelzs
Salocīts: Nē
Stils: izpildkrēsls, paceļamais krēsls, grozāmais krēsls, biroja krēsls
Izmērs: 62*73*108---116cm
Izcelsmes vieta: Džedzjana, Ķīna (kontinentālā daļa)
Zīmola nosaukums: guyou
Modeļa numurs: Y-2847
Audums: PU+PVC
Putas: Augsts blīvums
Koksne: Saplāksnis
Šasija: bloķēšanas{0}}slīpuma mehānisms
Roku balsts: krāsots polsterēts roku balsts
Gāzes pacēlājs: 80 mm 2. klases gāzes pacēlājs
Pamatne: hromēta pamatne
Ritentiņš: PU
Cena: Konkurētspējīga
Iepakojums un piegāde
| Sīkāka informācija par iepakojumu: | Stardand eksporta kartona kārba, viens gabals katrā kastītē |
|---|---|
| Piegādes informācija: | 30 dienas pēc depozīta saņemšanas |
Y-2847 Augstas klases vadītāja biroja krēsls ar augstu aizmuguri
| Uzņēmums | Anji Guyou Furniture Co., LTD |
| Modelis | Y-2847 |
| Materiāls | Priekšpusē PU, aizmugurē un sānos PVC |
| Apraksts | Biroja krēsls ar augstu aizmuguri |
| Roku balsts | Plastmasas roku balsts ar krāsojumu |
| Mehānisms | Noliekts mehānisms, uz augšu un uz leju + noliekta funkcija |
| Gāzes lifts | 80mm melna krāsošana |
| Putekļu vāks | Plastmasas materiāls, melna krāsa, 3 slāņi |
| Bāze | 350 mm, neilona pamatne |
| Castor | Melns neilona ritentiņš |
| Kartona izmērs | 70*32*63cm, brūna eksporta kastīte |
| Notiek QTY/20'konteinera ielāde | |
| Ielādē QTY/40'HQ | 476 gab |
| MOQ | 100gab |
| Maksājums | T/T (30% depozīts, atlikums pret B/L kopiju) |
| Piegādes laiks | 30 dienas pēc depozīta saņemšanas |
| Iekraušanas ports | Šanhaja vai Ningbo, Ķīna |













Populāri tagi: y-2847 augstas klases{3}}augsta līmeņa vadītāja biroja krēsls, Ķīna y-2847 augstākās klases biroja krēslu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca













