Ātra informācija
| Veids: |
Biroja mēbeles |
Īpašs lietojums: |
Biroja krēsls |
Vispārēja lietošana: |
Komerciālās mēbeles |
| Materiāls: |
Metāls |
Metāla tips: |
Dzelzs |
Salocīts: |
Nē |
| Stils: |
Vadības krēsls, paceļamais krēsls, grozāmais krēsls, biroja krēsls |
Izmērs: |
62*73*108---116cm |
Izcelsmes vieta: |
Džedzjana, Ķīna (kontinentālā daļa) |
| Zīmola nosaukums: |
puisis |
Modeļa numurs: |
Y-2794 |
Audums: |
PU + PVC |
| Putas: |
Augsta blīvuma putas |
Koksne: |
Saplāksnis |
Roku balsts: |
Krāsojums polsterēts roku balsts |
| Šasija: |
Bloķēšanas-slīpuma mehānisms |
Gāzes pacēlājs: |
80 mm 2. klases gāzes pacēlājs |
Putekļu pārsegs: |
PP |
| Bāze: |
Krāsošanas neilona pamatne |
Rīcinītis: |
Neilons |
Iepakojums un piegāde
| Sīkāka informācija par iepakojumu: | Stardand eksporta kartona kārba, viens gabals katrā kastītē |
| Piegādes informācija: | 30 dienas pēc depozīta saņemšanas |
Y-2794 Brūni mūsdienīgi ādas biroja krēsli ar augstu atzveltni
| Uzņēmums | Anji Guyou Furniture Co., LTD |
| Modelis | Y-2794 |
| Materiāls | Priekšpusē PU, aizmugurē un sānos PVC |
| Apraksts | ādas krēsls |
| Roku balsts | plastmasas roku balsts |
| Mehānisms | Noliekts mehānisms, uz augšu un uz leju + noliekta funkcija |
| Gāzes lifts | 80mm melna krāsošana |
| Putekļu vāks | plastmasas materiāls, melna krāsa, 3 slāņi |
| Bāze | 350 mm, neilona pamatne |
| Castor | Melns neilona ritentiņš |
| Sēdekļa platums | 54 cm |
| sēdekļa dziļums | 52,5 cm |
| sēdekļa augstums | 44,5-52,5 cm |
| muguras platums | 50,5 cm |
| muguras augstums | 77 cm |
| Kartona izmērs | 78 * 35 * 64, brūna eksporta kastīte |
| Ielādē QTY/40'HQ | 390gab |
| MOQ | 100gab |
| Maksājums | T/T (30% depozīts, atlikums pret B/L kopiju) |
| Piegādes laiks | 30 dienas pēc depozīta saņemšanas |
| Iekraušanas ports | Šanhaja VAI Ningbo, Ķīna |









Populāri tagi: y-2794 brūni ar augstu atzveltni modernu ādas krēslu biroja krēsli, Ķīna y-2794 brūni ar augstu atzveltni modernu ādas krēslu biroja krēslu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca














