Ātra informācija
| Veids: |
Biroja mēbeles |
Īpašs lietojums: |
Biroja krēsls |
Vispārēja lietošana: |
Komerciālās mēbeles |
| Materiāls: |
Metāls |
Metāla tips: |
Dzelzs |
Salocīts: |
Nē |
| Stils: |
Vadības krēsls, klasisks |
Izcelsmes vieta: |
Džedzjana, Ķīna (kontinentālā daļa) |
Zīmola nosaukums: |
puisis |
| Modeļa numurs: |
Y-2777C |
Audums: |
PU |
Putas: |
Augsts blīvums |
| Koksne: |
Saplāksnis |
Roku balsts: |
Krāsojumu polsterēts regulējams roku balsts |
Rāmis: |
Hromēts rāmis |
| Kvalitāte: |
Augsts |
Iepakojums: |
Standarta eksporta kartons |
Izmantot: |
Dators |
| Cena: |
Konkurētspējīgs |
Iepakojums un piegāde
| Sīkāka informācija par iepakojumu: | Stardand eksporta kartona kārba, viens gabals katrā kastītē |
| Piegādes informācija: | 30 dienas pēc depozīta saņemšanas |
Y-2777C Augstākās klases, brūni sapulču krēsli ar atzveltni ar roku balstiem
| Uzņēmums | Anji Guyou Furniture Co., LTD |
| Modelis | Y-2777C |
| Materiāls | Priekšpusē PU, aizmugurē un sānos PVC |
| Apraksts | Biroja krēsls ar augstu aizmuguri |
| Roku balsts | pp roku balsts |
| Putekļu vāks | plastmasa, 3 slāņi |
| Bāze | tērauda čokurošanās |
| Castor | nav ritentiņa |
| Sēdekļa platums | 53 cm |
| sēdekļa dziļums | 52 cm |
| sēdekļa augstums | 64 cm |
| muguras platums | 50,5 cm |
| muguras augstums |
65 cm |
| Kartona izmērs | 69*35*64cm |
| Iepakošana | 1 gab./ctn, brūna kastīte |
| N.W/G.W | 15/16 kg |
| Ielādē QTY | 166/20'.358/40',420/40HQ |
| MOQ | 80gab |
| Maksājums | T/T (30% depozīts, atlikums pret B/L kopiju) |
| Piegādes laiks | 30 dienas pēc depozīta saņemšanas |
| Iekraušanas ports | Šanhaja vai Ningbo, Ķīna |









Populāri tagi: y-2777c augstas-klases brūni sapulču krēsli vidējā atzveltnē ar roku balstiem, Ķīna y-2777c augstākās klases brūni sapulču krēsli vidējā atzveltnē ar roku balstiem ražotāji, piegādātāji, rūpnīca














