Ātra informācija
Tips: Biroja mēbeles
Īpašs lietojums: biroja krēsls
Vispārēja pielietošana: komerciālas mēbeles
Materiāls: Audums
Salocīts: Nē
Stils: Tīkla krēsls, moderns
Izmērs: 55*41*83,5cm
Izcelsmes vieta: Džedzjana, Ķīna (kontinentālā daļa)
Zīmola nosaukums: Guyou vai OEM
Modeļa numurs: GY-1818C
MOQ: paraugs: 1 gab; takas pasūtījums: 20 gab; oficiālais pasūtījums: 50 gab
Iepakojums: 1gab/ctn
OEM/ODM: pieņemams
Krāsa: pēc izvēles
Garantija: detaļu remonts bez maksas 24 mēnešu laikā
Rāmis: krāsošanas dzelzs rāmis
Individuāli pielāgots: pieņemams
Iepakojums un piegāde
| Sīkāka informācija par iepakojumu: | standarta eksporta kartona kārba, viens gabals katrā kastītē |
|---|---|
| Piegādes informācija: | 25-30 dienas pēc depozīta saņemšanas |
Y-1818C sarkana auduma sēdekļa biroja tīkla krēsls ar planšetdatoru

| Uzņēmums | Anji Guyou Furniture Co., LTD |
| Modelis | Y-1818C |
| Materiāls | auduma materiāls |
| Apraksts | sapulces vadītājs |
| Sēdekļa platums | 47 cm |
| sēdekļa dziļums | 40 cm |
| muguras augstums | 44 cm |
| Ielādē QTY/40'HQ | 1380 gab |
| Minimālais pasūtījuma daudzums | 50gab |
| Maksājums | T/T (30% depozīts, atlikums pret B/L kopiju) |
| Piegādes laiks | 30 dienas pēc depozīta saņemšanas |
| Iekraušanas ports | Šanhaja vai Ningbo, Ķīna |







Populāri tagi: y-1818c sarkana auduma sēdekļa biroja tīkla krēsls ar planšetdatoru, Ķīna y-1818c sarkanā auduma sēdekļa biroja tīkla krēsls ar planšetdatoru ražotājiem, piegādātājiem, rūpnīcas














