Šis augstas atzveltnes ergonomiskais sacīkšu stila PU ādas spēļu krēsls nolaižamais spēļu galda krēsls ir izstrādāts atbilstoši spēlētāja prasībām par kvalitāti, komfortu un izskatu.
Pirmkārt, spēļu krēsls ir izgatavots no metāla rāmja, nevis saplākšņa, tas var saglabāt spēļu krēslu, lai to izmantotu drošāk un izturīgāk.
Otrkārt, spēļu krēsls ir papildināts ar daudz vairāk funkciju, salīdzinot ar tradicionālajiem biroja krēsliem. Viena no svarīgākajām funkcijām ir noliekšanās līdz 180 grādiem. Tādējādi, kad spēlētājs pēc vairākām datorspēļu spēlēšanas reizēm ir noguris, viņš var izmantot šo spēļu krēslu gulēšanai. Tas ir ļoti ērti.
Visbeidzot, pirmā acs, ko mēs redzam spēļu krēslā, ir izskata līmenis. Šis spēļu krēsls izskatās ļoti klasisks un apvieno tradīcijas ar mordenu. Jūs varat skatīties ilgu laiku, un jums nebūs garlaicīgi.
Vispārīgi runājot, šis spēļu krēsls ir jūsu vērts.


Produkta informācija
| Uzņēmums | Anji Guyou Furniture Co., Ltd |
| Modelis | Y-1-2441 |
| Apraksts | Pamata spēļu krēsls |
| Materiāls | Augstas kvalitātes PVC, tāds pats materiāls kā automašīnas sēdeklim |
| Putas | Muguras augsta blīvuma putas, sēdekļa pilnas aukstuma putas |
| Roku balsts | PP Regulējams roku balsts |
| Mehānisms | Atzveltnes mehānisms |
| Gāzes lifts | 100 mm 2. vai 3. vai 4. klases gāzes pacēlājs |
| Bāze | 350 mm vai 320 mm neilona pamatne |
| Castor | 50 mm PU ritentiņš |
| MOQ | 164 gab |
| Maksājums | T/T (30% depozīts, atlikums pret B/L kopiju) |
| Piegādes laiks | 30 dienas pēc depozīta saņemšanas |
| Iekraušanas ports | Šanhaja vai Ningbo, Ķīna |






Anji Guyou Furniture Co., LTD ir profesionāls augstas muguras, ergonomiskā sacīkšu stila PU ādas spēļu krēsla nolaižamā spēļu galda krēsla ražotājs 25 gadus.
Mums ir vairāk nekā 80 pieredzējuši darbinieki, lai nodrošinātu, ka ražošana norit labi un efektīvi.
Mums ir arī 10 vecāko pārdošanas uzņēmumu, lai saviem klientiem piedāvātu vienu-pieturas risinājumu.
Un mums ir 5 cilvēku dizaina komanda, kas palīdz mūsu klientiem elastīgāk izmantot OEM pakalpojumus.
1996. gadā mēs sākām vadīt biroja krēslu biznesu Šanhajā.
2001. gadā mēs nodibinājām savu uzņēmumu ar nosaukumu Shanghai Meisheng Furniture Co.,Ltd. Un laikā no 2001. līdz 2010. gadam mēs veidojam labas biznesa attiecības ar valsts aģentūrām, augstskolām, bankām, biznesa centriem un daudziem citiem klientiem.
2010. gadā mēs atgriezāmies Anji un nodibinājām Anji Yuanheng Furniture Co.,ltd. Mēs joprojām uzturam biznesa attiecības ar klientiem Šanhajā, kā arī tērējam dažus klientus citā jomā.
2012. gadā mēs nodibinājām Anji Guyou Furniture Co.,Ltd un sākām eksportēt savus biroja krēslus uz aizjūras tirgu.
2016. gadā pēc vairāku gadu attīstības mums ir jāpārvācas uz jaunu rūpnīcu, lai apmierinātu biznesa izaugsmes prasības.
2018. gadā mūsu pārdošanas nodaļa pārcēlās uz jauno biroju Hangdžou, lai piesaistītu vairāk izcilu biedru, lai pievienotos un piedāvātu mūsu klientiem profesionālāku servisu.
2020. gadā mēs uzlabojām savu rūpnīcu, izmantojot 6S vadības sistēmu.


Pēdējos gados esam apmeklējuši daudzas dažādas izstādes. Un mēs veidojam ilgtermiņa biznesa attiecības ar daudziem klientiem no dažādām valstīm.
Mēs apmeklējam Ķīnas starptautisko mēbeļu izstādi 2014. un 2015. gadā, apmeklējam Katonas izstādi 2016. gadā.
Un 2017. gadā mēs sākām apmeklēt dažas izstādes ārzemēs, piemēram, ORGATEC Ķelnē.
2018. un 2019. gadā mēs apmeklējam vairākus elektronikas gadatirgus, piemēram, Consumer Electronics izstādes Honkongā, COMPUTEX Taipejā un Consumer Electronics izstādes Indonēzijā.
2020. gadā mēs apmeklējam IMM Ķelnē.
Šos 2 gadus globālā mūsu pārtraukuma dēļ mums ir jāpārtrauc mūsu izstāžu tūre.
Pēc vairāku gadu pūliņiem mūsu rūpnīca ir izturējusi ISO9001: 2015 kvalitātes vadības sistēmu, 14001:2015 vides pārvaldības sistēmu un BSCI auditu.
Mūsu galvenie produkti ir ar augstu muguru, ergonomisks sacīkšu stila PU ādas spēļu krēsls, nolaižams spēļu galda krēsls, spēļu krēsls, sacīkšu krēsls, biroja krēsls un bāra krēsls. Šos 2 gadus mēs piegādājam arī spēļu galdu un akcentu krēslu. Lai izpildītu prasības no visas pasaules, daudziem mūsu produktiem ir īpašs pārbaudes ziņojums. Attiecībā uz kvalitāti un izturību esam sagatavojuši BIFMA, EN1335, EN12520 un EN12521 testa ziņojumu. Attiecībā uz Fire prodf prasībām mēs esam izstrādājuši BS5852, EN1021, CA 117. Un attiecībā uz vides prasībām mēs esam izstrādājuši REACH, AZO, 6P, SCCP, kadmiju un tā tālāk.

Q1. Vai jūs esat rūpnīca vai tirdzniecības uzņēmums?
A: Mēs esam ražotāji. Mūsu rūpnīcas sertifikāts ir ISO 9001:2015 un ISO 14001: 2015 un Ul Audit. Mēs apkalpojam 1000+ klientus no 100+ valstīm 23 gadu laikā.
Q2. Kādi ir jūsu galvenie produkti?
A: Galvenie mūsu korporācijas piedāvātie produkti ir biroja mēbeles, tostarp ergonomiskas sacīkšu stila PU ādas spēļu krēsls, nolaižams spēļu galda krēsls, biroja krēsli, spēļu krēsli, bāra krēsli, sacīkšu krēsli un tā tālāk.
Q3. Vai es varu saņemt bezmaksas paraugu pirms pasūtījuma?
A: Jā, protams. Bet, lūdzu, vispirms samaksājiet parauga maksu un kravas izmaksas, un mēs atgriezīsim parauga maksu pēc oficiālā pasūtījuma.
Q4. Vai jūs varat pieņemt OEM vai ODM pasūtījumus?
A: Jā, mēs varam. Tiek gaidīti arī pielāgoti pasūtījumi.
Q5. Kādi ir jūsu piegādes noteikumi?
A: FOB, EXW, CIF, DDP un tā tālāk.
Q6. Kāds ir jūsu piegādes laiks?
A: 25-35 dienas.
Q7. Vai varat sniegt garantiju mūsu produktiem?
A: 2 gadu garantija, mēs kontrolējam kvalitāti saskaņā ar ISO 9001:2015 sistēmu. Un mēs apsolām nomainīt visus defektīvos produktus.
Populāri tagi: y-1-2441 augstas atzveltnes ergonomisks sacīkšu stila pu ādas spēļu krēsls nolaižams spēļu galda krēsls, Ķīna y-1-2441 augstas atzveltnes ergonomisks sacīkšu stila pu ādas gamer krēsls nolaižams spēļu galda krēslu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca













