Funkcijas:
Regulējams spēļu krēsls Y-2465 ir izstrādāts atbilstoši spēlētāja prasībām par kvalitāti, komfortu un izskata līmeni. Šim datora sacīkšu stila spēļu krēslam ir foršs izskats, un tas ir lieliski piemērots spēlēm un darbam.
--Jauks spēļu galda krēsls
- 3,2 collu augstums regulējams
--galvas spilvens un ergonomisks jostasvietas spilvens bez maksas
--2D Regulējams roku balsts
--4,3 collu ērts sēdekļa spilvens
- 360 grādu grozīšanās
-90 grādi -170 grādu guļus un 25 grādu šūpošana
-- ar kāju balstu



| Uzņēmums | Anji Guyou Furniture Co., Ltd |
| Modelis | Y-2464 |
| Produkta nosaukums | Regulējams spēļu krēsls Y-2464 |
| Apraksts | Lēts piegādes biroja krēsls ar 180 grādu atzveltni |
| Audums | Augstas kvalitātes PVC, tāds pats materiāls kā automašīnas sēdeklim |
| Putas | Muguras augsta blīvuma putas, sēdekļa pilnas aukstuma putas |
| Roku balsts | 2D roku balsts |
| Mehānisms | Bloķēšanas-slīpuma mehānisms |
| Gāzes lifts | 100 mm 2. vai 3. vai 4. klases gāzes pacēlājs |
| Bāze | 350 mm, neilona pamatne |
| Castor | 60 mm PU ritentiņš |
| MOQ | 50 gab |
| Maksājums | T/T (30% depozīts, atlikums pret B/L kopiju) |
| Piegādes laiks | 30 dienas pēc depozīta saņemšanas |
| Iekraušanas ports | Šanhaja vai Ningbo, Ķīna |




Anji Guyou Furniture Co., LTD ir profesionāls regulējamo spēļu krēslu ražotājs 25 gadus.
Mums ir vairāk nekā 80 pieredzējuši darbinieki, lai nodrošinātu, ka ražošana norit labi un efektīvi.
Mums ir arī 10 vecāko pārdošanas uzņēmumu, lai saviem klientiem piedāvātu{1}}vienas pieturas risinājumu.
Un mums ir 5 cilvēku dizaina komanda, kas palīdz mūsu klientiem elastīgāk izmantot OEM pakalpojumus.
1996. gadā mēs sākām vadīt biroja krēslu biznesu Šanhajā.
2001. gadā mēs nodibinājām savu uzņēmumu ar nosaukumu Shanghai Meisheng Furniture Co.,Ltd. Un laikā no 2001. līdz 2010. gadam mēs veidojam labas biznesa attiecības ar valsts aģentūrām, augstskolām, bankām, biznesa centriem un daudziem citiem klientiem.
2010. gadā mēs atgriezāmies Anji un nodibinājām Anji Yuanheng Furniture Co.,ltd. Mēs joprojām uzturam biznesa attiecības ar klientiem Šanhajā, kā arī tērējam dažus klientus citā jomā.
2012. gadā mēs nodibinājām Anji Guyou Furniture Co.,Ltd un sākām eksportēt savus biroja krēslus uz aizjūras tirgu.
2016. gadā pēc vairāku gadu attīstības mums ir jāpārvācas uz jaunu rūpnīcu, lai apmierinātu biznesa izaugsmes prasības.
2018. gadā mūsu pārdošanas nodaļa pārcēlās uz jauno biroju Hangdžou, lai piesaistītu vairāk izcilu biedru, kas pievienotos un piedāvātu mūsu klientiem profesionālāku servisu.
2020. gadā mēs uzlabojām savu rūpnīcu, izmantojot 6S vadības sistēmu.
Populāri tagi: regulējams spēļu krēsls, Ķīnas regulējamo spēļu krēslu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca













